Udostępnij
ARIEL Deweloper

Nowa inwestycja

Poznań, ul. Frezjowa

01

Deweloper ARIEL

Firma Ariel w 2006 r. podjęła działalność deweloperską. Pierwszym przedsięwzięciem była budowa domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Osiedle powstało w miejscowości Zmysłowo w bliskim sąsiedztwie Rokietnicy i składało się ono z 30 segmentów szeregowych. Etap ten zakończono w 2009 r.

Na przełomie 2009/2010 roku wybudowano w Rokietnicy, przy ul. Akacjowej i Lipowej dwie Wille Miejskie, w których mieszczą się 24 lokale mieszkalne.
Kolejnym krokiem w latach 2011/2014 była budowa osiedla, składająca się z dwunastu Willi Miejskich, w których znajdowało się 91 lokali mieszkalnych w Rokietnicy.

Rok 2015 zaowocował rozpoczęciem kolejnej budowy dziesięciu Wilii Miejskich, w których łącznie wybudowanych zostanie 120 lokali mieszkalnych. Do końca IV kwartału 2016 r., zostanie oddanych do użytku 75 lokali mieszkalnych. Koniec inwestycji zaplanowano na 2018 r.
Następnym projektem inwestycyjnym w bieżącym 2016 r. będzie budowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w Poznaniu przy ul. Frezowej (os. Kwiatowe).

Budujemy takie domy, w których nasi mieszkańcy będą po prostu lepiej żyli. Dlatego wprowadzamy materiały energooszczędne po to, by rachunki, jakie będą płacić mieszkańcy były jak najniższe.
Proponujemy funkcjonalne mieszkania z dodatkową przestrzenią, która pozostaje w dyspozycji przyszłych właścicieli lokali, jak i wspólnoty.
Rozumiemy, że zakup mieszkania jest poważną decyzją. Jesteśmy po to, by pomóc w takiej potrzebie. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe i oryginalne zlecenia. To wszystko sprawia, że nasze domy i mieszkania znajdują wielu zadowolonych nabywców.


Poznań, ul. FREZJOWA

Budynek jednorodzinny, dwulokalowy, w atrakcyjnym położeniu, pośród istniejącej zabudowy jednorodzinnej.

W każdy z lokali parter o powierzchni ok. 42m (salon, łazienka, kuchnia), piętro (3 sypialnie, duża łazienka) o powierzchni ok. 40m.
Odległość do przystanku autobusowego ok. 200m, do tramwaju ok. 700m, w pobliżu sklepy, szkoła.

Cena lokalu z działką od 450.000zł.Pobierz rzut nr 1 | Pobierz rzut nr 2

Osiedle PRZY TRAKCIE

Zapraszamy na stronę inwestycji www.osiedleprzytrakcie.pl

Oferta mieszkaniowa

Przejdź do oferty
02

Osiedle przy Trakcie

Bliskie sąsiedztwo terenów zieleni, łąk i jezior, uatrakcyjnia mieszkańcom spędzanie wolnego czasu z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Znakomita lokalizacja szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przedszkole, szkoła, nowoczesne gimnazjum, powstaje duże nowe centrum handlowe, kościół i gabinety lekarskie. Osiedle przy Trakcie to ekskluzywne miejsce zapewniające komfortowe warunki zamieszkania położone niedaleko od centrum Poznania, co ułatwia dojazd nowa obwodnica S11.

0
minut do żłobka,
przedszkola i gimnazjum
0
minuty do sklepów
0
minut do autobusu
miejskiego